Tyto stánky nejsou od roku 2007 dál aktualizovány, protože se nepodařilo pro FEBIO TV najít investora.

K dispozici jsou příbuzné stránky:

www.febiofest.cz
nebo
www.ferofenic.czSpolečnost Televize Febio s.r.o. získala 4. 4. 2006 licenci k provozování celoplošného digitálního televizního vysílání ve vysílací síti „C“.
 


V prvním čtvrtletí roku 2007 chce v  České republice začít provozovat plnoformátovou celoplošnou digitální televizní stanici FEBIO TV.

Na současném českém televizním trhu celoplošných  stanic  chce být tou „třetí vzadu“: stanicí menší, čilejší, vyhraněnější, zacílenou na ekonomicky nejsilnější společenskou skupinu obyvatel ve věku cca 15-55 let.

FEBIO  TV  chce  být  televizí  malou,  energickou,  inovativní,  tvořivou,  dobrodružnou, pestrou, překvapující, odvážnou,  hravou  a  radostnou. Stanicí s jasnou identitou.
 
Kromě šíření televizních pořadů chce FEBIO TV nabídnout svým divákům i řadu dalších produktů doplňkových, souvisejících s technickými možnostmi digitalizace.

Febio TV
Růžová 13
Praha 1, 110 00 - CZ

Recepce
Tel.: +420 221 101 111
Fax: +420 224 214 254
Email: info@febio.tv
www: http://www.febio.tv
 
 

AnketaWarning: sizeof(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /var/www/vhosts/febiotv.cz/httpdocs/inc/survey.inc.php on line 19
Který cyklus pořadů z dílny Febia chcete vidět i na FEBIO TV:

1) 
 
 
2) 
 
 
3) 
 
 
4) 
 
 
5) 
 
 
6) 
 
 
7) 
 
 

Novinky


16.07. 2007

Česká televizní digitalizace, se kterou je spojeno obohacení trhu o nové bezplatné televizní stanice, už přesáhla rozměry veleúspěšného denního seriálu.

 
20.06. 2007

Vážený pane ministerský předsedo, jak jistě víte, osmého června Vám napsal americký občan Michael Garin, ředitel americké společnosti CME. Jak píše, obává se, že její dceřiná společnost TV Nova by mohla přijít o část svých zisků, kdyby zde konečně vznikly nové české digitální televizní stanice.

 
24.05. 2007

V minulých měsících bylo často vyslovováno podezření, že digitalizaci televizního trhu brzdí hlavně TV Nova. Připomínám, že digitalizace má českým divákům bezplatně přinést desítky nových stanic, interaktivní televizi a vyšší kvalitu obrazu. Vedlejším efektem má být větší dostupnost a zlevnění inzerce i pro české podniky, ale také konečně i větší tvůrčí konkurence mezi stanicemi, a tedy i kvalitnější program pro diváky.

 
13.02. 2007

Český telekomunikační úřad vydal znepokojivou informaci. Ve své pravidelné monitorovací zprávě zdůrazňuje, že v České republice existuje sedm vysílacích frekvencí, na nichž by třeba od zítřka mohlo vysílat sedm nových televizních stanic. Bohužel, nevysílá.

 
15.11. 2006

Reakce TV Nova na komentáře Fera Feniče o stavu digitalizace zveřejněné v českých denících.

 
26.10. 2006

Když byly na jaře po jeden a půlletém rozhodování konečně udělené nové televizní licence, zdálo se, že Česko může dohnat zpoždění nejen v rozvoji svého televizního trhu (nejméně televizních stanic na obyvatele v Evropě), ale i v digitalizaci, kterou původně začalo již v roce 2000.

 
25.10. 2006

Skoro to vypadá, jako by této zemi nevládli volení politici, ale televize Nova. Právě ona totiž rozhoduje, koho pustí či spíš nepustí na televizní a reklamní trh.

 
25.09. 2006

Asociace digitálních televizí (ADT) vyzývá státní instituce, aby v souladu s platnou legislativou České republiky vyňaly televizi Nova z plánů na budoucí digitalizaci televizního vysílání. Z technického hlediska je takový postup možný.

 
08.09. 2006

Český televizní divák má právo být znepokojen. Už se mohl těšit na blízký start vysílání nových televizí, které dostaly licenci k digitálnímu vysílání, a tím i na výrazné rozšíření a zkvalitnění nabídky bezplatných programů. Včerejší rozhodnutí pražského městského soudu však vneslo do celého procesu digitalizace pochybnosti. Je jasné, že na jaře příštího roku nové digitální televize vysílat nezačnou.

 
31.08. 2006

O bývalém řediteli Slovenské televize RICHARDU RYBNÍČKOVI (36), nyní šéfovi projektu česko-slovenské digitální televize Febio, často dávám k dobru jednu novinářskou historku. To když krátce po jeho nástupu do STV přijel na vrátnici v Mlynské dolině kolega na rozhovor. Paní v kukani dlouze hledala v telefonním seznamu a potom rezolutně prohlásila: „Rybníček? Nikdo takový tady nepracuje.“

 
22.08. 2006

FERO FENIČ: TO NEJLEPŠÍ Z KRÁTKÝCH FILMŮ

 
25.07. 2006

Všichni mohou v projektech digitální televize ztratit peníze, ale jedině já bych ztratil i svůj život.

 
11.07. 2006

Na největším hudebním festivalu Česko – Slovenska „Pohoda“ v Trenčíně se znovu opře do bicích někdejší kultovní undergroundové kapely Bez ladu a skladu i novopečený generální ředitel Febio TV Richard Rybníček.

 
23.06. 2006

ROZHODNUTO: Manažer roku 2005, muž, který změnil slovenský mediální trh a zachránil veřejnoprávní televizi bude generálním ředitelem FEBIO TV!